אבירם פלדמן הוא מורה למתמטיקה, מחבר ספרי לימוד במתמטיקה, מחבר חומרי למידה לבחינה הפסיכומטרית, מייסד ובעלים של "אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי בע"מ". לימודיו האקדמיים של אבירם פלדמן הוקדשו למתמטיקה ולניהול. הביקוש ללמוד מתמטיקה אצל אבירם פלדמן גדל בהתמדה מאז שנת 2001 בה התחיל אבירם ללמד. בשנת 2010 ספרו הראשון של אבירם פלדמן, "הנדסת המישור", הוצא לאור.

אבירם פלדמן לימד מתמטיקה בין השנים 2011-2001 בעיקר בראשון לציון ובקריית גת תחת "אופק מתמטיקה" שבבעלותו, לימים "אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי". בשנת 2012 ייסד אבירם פלדמן את "אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי" בחזון לסייע לתלמידיו להגיע לידי השכלה אקדמית. לשם כך בוחר אבירם פלדמן בקפידה רבה את מורי החברה ומקפיד על בחירת המובחרים ביותר. אבירם פלדמן אינו מתפשר על טיב מוריו, מורי מקצועות הבגרות ומורי הפסיכומטרי, מפני שהם "המפתח" להצלחת התלמידים. 

שיטות הלימוד בהן מורי "אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי" מלמדים את תלמידיהם ממשיכות להוביל את כולנו לצמוח ולהתקדם מעלה. בנוסף לקורסי ההכנה לבחינות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית המוצעים ע"י "אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי" (קבוצת לימוד מונה עד 20 תלמידים) ניתן ללמוד עמנו במתכונת של שיעור פרטי ליחיד ("אחד על אחד") וכן במתכונת של שיעור פרטי בקבוצת לימוד קטנה (עד 4 תלמידים). כמו כן, ניתן לרכוש את חומרי הלמידה המצוינים שנכתבו ועודם נכתבים על ידי צוות המורים.     

סגירת תפריט