מדוע לבחור בנו להכשירכם לבחינה הפסיכומטרית?
נציג בפניכם מספר נימוקים מדוע בחירתכם בקורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית המוצעים על ידי אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי תהיה הבחירה הנכונה. 

שיטות הלימוד – מבוססות על ניסיון עשיר בהוראה לבחינה הפסיכומטרית וכוללות, בין היתר, מערכי שיעור מיוחדים. הבנת הבחינה לעומקה, על שלל מרכיביה, היא אשר סייעה לנו לכתוב מערכי שיעור ייחודיים ומוצלחים.  

היקף שעות הלימוד – קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית באבירם פלדמן נלמדים בהיקף של 150 שעות לימוד (אקדמיות) פרונטליות, כלומר בהן מורינו ניצבים בפני תלמידיהם בכיתות הלימוד. 

כמות המפגשים – קורסי ההכנה הנ"ל כוללים 30 מפגשים. אורך מרבית המפגשים הוא ארבע שעות וארבעים וחמש דקות (במרבית המפגשים ניתנות שתי הפסקות בנות חמש־עשרה דקות כל אחת).   

כמות התלמידים בקבוצה – אנו מתחייבים בפני תלמידינו ללמד עד 20 תלמידים בקבוצה, ולא לחרוג מכך. אנו מקיימים נוהג זה מאז שנת 2012 ונמשיך במלאכתנו זו גם בעתיד. בעינינו, גם המורה הטוב ביותר לא יוכל להפיק מתלמידיו תועלת מרבית אם מספר הלומדים בכיתתו יהיה גדול מ־ 20 ולכן אנו מתחייבים לכך בפני כל תלמיד הנרשם לקורס.

איכות ההוראה – מורי הפסיכומטרי באבירם פלדמן התברכו ביכולת הוראה גבוהה אשר ממשיכה להשתבח עם השנים, כך מקורס לקורס. אנו עורכים מידי שבוע ישיבות צוות מקצועיות, מעין סיעור מוחות בין מורינו, שמטרתן להמשיך ולפתח שיטות לימוד נוספות ויעילות כדי לשפר עוד ועוד את הישגי תלמידינו. מורינו סבלניים מאד לכל תלמידיהם ומלמדים מתוך אהבת אמת להוראה. מורינו בחרו בהוראה כמקצוע לחיים, ואף כדרך חיים, ובהתאם לכך הם מלמדים.   

"נקודת ההתחלה" – אנו נוהגים להתחיל ללמד (כך בכל הקורסים) את כלל נושאי הלימוד לקראת הבחינה מהבסיס, מעין התחלה "מנקודת האפס". הנחת העבודה שלנו היא פשוטה למדי, אנו מעוניינים ללמד את תלמידינו כל פרט ופרט, גם את הקטן ביותר, אשר עשוי לסייע להם להצליח בבחינה הפסיכומטרית. לפיכך, איננו מניחים הנחות בדבר ידע מוקדם עמו יגיע התלמיד אל היום הראשון בקורס ולכן בחרנו ללמד את תלמידינו גם את הפעולות הבסיסיות ביותר הנדרשות להצלחתם בבחינה הפסיכומטרית.   

ציוני תלמידינו – כשם שהאופה אינו יכול להעיד באובייקטיביות על טיב הבצק שלו ("אין הנחתום (נחתום = אופה) מעיד על עיסתו") כנראה שגם אנו לא נוכל להעיד באובייקטיביות על ציוני תלמידינו. בכל זאת, נוכל לומר בוודאות כי הציונים של תלמידינו, בממוצע, באופן משמעותי גבוהים יותר מהציון הממוצע בישראל המתפרסם מעת לעת.

ניסיון המורים –  מורי הפסיכומטרי באבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי הינם בעלי ניסיון רב בהוראה וניגשו למלאכתם זו לאחר שנים רבות בהן לימדו קודם לכן. 

סביבה לימודית, אווירה לימודית – אנו מקפידים על אווירה לימודית מצוינת בעת מפגשי הלימוד בקורס. אנו מעודדים שיתופי פעולה בין תלמידים ומוודאים שהדבר יעשה באופן מבוקר וחכם על מנת להפיק תועלת מרובה. בכל מפגש ניתנות שתי הפסקות בנות חמש עשרה דקות, לעתים אנו מאפשרים כמה דקות נוספות על מנת להתרענן. בסניפי אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי תוכלו, כך בכל עת במהלך כל מפגשי הקורס, לשתות שתייה חמה וכן שתייה קרה ולהתכבד בכיבוד קל. אנו רואים במתן שירות זה, לתלמידינו, הליך מכבד וראוי.     

גמישות בשעות הלימוד –  קורסי הפסיכומטרי באבירם פלדמן מוצעים בשעות הבוקר וכן בשעות הערב. על מנת לקבל מידע מדויק ורלוונטי יותר בדבר היצע הקורסים הללו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

חומרי הלימוד – אנו מקפידים "לחדש" את חומרי הלמידה המונהגים בקורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית לעתים קרובות ובהתאם לצורך. חומרי הלמידה שלנו כוללים ספרי לימוד רבים, מבדקים מעולים אשר "נוגעים" בכלל נושאי הבחינה בכל תחומי הדעת (מטלת הכתיבה, אנגלית, חשיבה מילולית וחשיבה כמותית), בחנים בכתב ובעל פה, סימולציות (מבחן השקול לחלוטין במבנה שלו למבנה הבחינה הפסיכומטרית), סיכומים רבים וחכמים ועוד. בתחילתו של כל קורס, כבר במפגש הראשון יוענק הסבר מקיף ומקצועי בדבר סוגיה זו.  

הקדם להירשם! – אנו נוהגים לתת לכל נרשם, כבר במעמד הרשמתו לקורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית, מטלות מקצועיות אותן אנו מכנים "מטלות מסוג הסרת חלודה". המטלות הללו נבנו בקפידה רבה והותאמו לצורכי התלמיד בהתאם ליעדיו, בהתאם לכישוריו ובהתאם לצרכיו. אנו רואים בכך פעולה נבונה, בפרט יעילה, אך איננו מחייבים את תלמידינו לנהוג כך. הרציונל פשוט למדי, צבירת ידע מוקדם יועיל ללא ספק למרבית התלמידים בעת לימוד הקורס ועשוי "לפנות" להם זמן יקר בעת לימוד הקורס. המטלות הללו עוסקות, במרבית המקרים, בארבעת חלקי הבחינה: מטלת הכתיבה (חיבור), אנגלית, חשיבה מילולית וחשיבה כמותית.  

מועדי קורסי פסיכומטרי באבירם פלדמן
היצע קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית בסניפי אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי נקבע בהתאם למספר המועדים בכל שנה בה נערכת הבחינה בשפה העברית. לשון אחר, אנו מציעים בסניפינו את הקורסים הנ"ל לכל אחד מארבעה המועדים בשנה בה תיערך הבחינה בשפה העברית. להלן המועדים לפתיחת הקורסים הקרובים:

24.04.19 – פתיחת הקורסים המכינים לבחינה הפסיכומטריות שתיערכנה במועד חודש יולי שנת 2019.

02.10.19 – פתיחת הקורסים המכינים לבחינות הפסיכומטריות שתיערכנה במועדי חודש דצמבר שנת 2019.

שיטות הלימוד באבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי
מורי הפסיכומטרי באבירם פלדמן התברכו ביכולת הוראה גבוהה אשר ממשיכה להשתבח עם השנים, כך מקורס לקורס. אנו עורכים מידי שבוע ישיבות צוות מקצועיות, מעין סיעור מוחות בין מורינו, שמטרתן להמשיך ולפתח שיטות לימוד נוספות ויעילות לצורכי תלמידינו. הניסיון העשיר של מורינו בהכנה לבחינה הפסיכומטרית מסייע לנו לפתח שיטות לימוד מגוונות (מעין "דרכי הוראה") ומערכי שיעור חכמים. אלה מסייעים לכולנו להורות ברמה גבוהה יותר, מסייעים לכולנו להציג את תכני המפגשים באופן הברור ביותר בפני תלמידינו ומסייעים לכולנו להציג בפני קהל תלמידינו מוצר איכותי יותר דהיינו, קורס הכנה מעולה לבחינה הפסיכומטרית.

יחס אישי מצד מורי אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי
מורי ועובדי אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי, כאחד, עושים כל שביכולתם על מנת להעניק יחס אישי לכל תלמיד. מובן הוא כי לא נוכל להעניק את מלוא תשומת הלב לתלמיד זה או אחר אך נעיד בצניעות על עצמנו כי בוגרינו יעידו על רמת שירות גבוהה מאד הניתנת מאיתנו לכלל תלמידינו, בפרט ברמה המקצועית. מורי קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית מקפידים להכיר היטב את נקודות החוזק ואת נקודות החולשה של תלמידיהם מה שמאפשר לכולנו, כך מידי כל קורס, להעניק עצות אישיות לתלמידים. 

מספר התלמידים בקבוצת לימוד בקורסי פסיכומטרי באבירם פלדמן
אנו מתחייבים ללמד עד 20 תלמידים בקבוצה, ולא לחרוג מכך. אנו מקיימים נוהג זה מאז שנת 2012 ונמשיך במלאכתנו זו גם בעתיד. בעינינו, גם המורה הטוב ביותר לא יוכל להפיק מתלמידיו תועלת מרבית אם מספר הלומדים בכיתתו יהיה גדול מ- 20. לפיכך, אנו רואים בכך התחייבות מצדינו אל קהל תלמידינו.

כמות המפגשים בקורסי פסיכומטרי באבירם פלדמן
קורסי ההכנה הנ"ל כוללים 30 מפגשים. אורכם של מרבית המפגשים הוא ארבע שעות, ארבעים וחמש דקות (במרבית המפגשים ניתנות שתי הפסקות בנות חמש עשרה דקות כל אחת). בחמישה מתוך 30 המפגשים הללו תיערכנה סימולציות מלאות דהיינו בכל סימולציה ייבחן כל תלמיד על תשעה פרקים בהתאם למבנה המדויק של הבחינה הפסיכומטרית ובהתאם לזמנים הנהוגים בבחינה.  

היקף שעות הלימוד בקורסי פסיכומטרי באבירם פלדמן
קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית באבירם פלדמן "נעים" סביב 150 שעות לימוד (אקדמיות) בהן המורה ילמד את תלמידיו פרונטלית בכיתות הלימוד.

חומרי הלימוד בקורסי הפסיכומטרי באבירם פלדמן
אנו מקפידים "לחדש" את חומרי הלמידה המונהגים בקורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית לעתים קרובות ובהתאם לצורך. חומרי הלמידה שלנו כוללים ספרי לימוד רבים, מבדקים מעולים אשר "נוגעים" בכלל נושאי הבחינה בכל תחומי הדעת (מטלת הכתיבה, אנגלית, חשיבה מילולית וחשיבה כמותית), בחנים בכתב ובעל פה, סימולציות (מבחן השקול לחלוטין במבנה שלו ביחס למבנה הבחינה הפסיכומטרית), סיכומים רבים וחכמים ועוד. בתחילתו של כל קורס, כבר במפגש הראשון מוענק הסבר מקיף ומקצועי בסוגיה.  

היערכות מוקדמת לקורסי הפסיכומטרי באבירם פלדמן
אנו נוהגים לתת לכל נרשם, כבר במעמד הרשמתו לקורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית, מטלות מקצועיות אותן אנו מכנים "מטלות הסרת חלודה". המטלות הללו נבנו בקפידה רבה והותאמו לצורכי התלמיד בהתאם ליעדיו, בהתאם לכישוריו ובהתאם לצרכיו. אנו רואים בכך פעולה נבונה מאד, בפרט יעילה, אך איננו מחייבים את תלמידינו לנהוג כך. הרציונל פשוט למדי, צבירת הידע המוקדם תועיל ללא ספק למרבית התלמידים בעת לימוד הקורס ועשויה "לפנות" להם זמן יקר בעת לימוד הקורס. המטלות הללו עוסקות, במרבית המקרים, בארבעת חלקי הבחינה: מטלת הכתיבה (חיבור), אנגלית, חשיבה מילולית וחשיבה כמותית. 

הטבות לחיילים משוחררים
לוחמים משוחררים מצה"ל ו/או ממערכת הביטחון בישראל זכאים לקבל מאיתנו 15% הנחה בעת השנתיים הראשונות לשחרורם אל מול הצגת תעודת לוחם / לוחמת משוחרר/ת ו/או אל מול הצגת אישור מתאים, וזאת מפאת כבודנו והערכתנו לפועלם לטובת בטחונה של מדינת ישראל.
חיילים המשוחררים מצה"ל ו/או ממערכת הביטחון בישראל ו/או בוגר/ת שירות לאומי במדינת ישראל זכאים לקבל מאיתנו 10% הנחה בעת השנה הראשונה לשחרורם אל מול הצגת תעודה מתאימה ו/או אל מול הצגת אישור מתאים. 

תשלום באמצעות הפיקדון הצבאי
איננו מאפשרים עתה תשלום באמצעות כספי הפיקדון הצבאי. ניתן לשלם בעד הקורסים המוצעים על ידינו, בעד השיעורים הפרטיים או בעד רכישת חומרי למידה באחד מאמצעי התשלום המקובלים הבאים: תשלום מזומן, תשלום בצ'קים, תשלום בכרטיס אשראי או תשלום על ידי העברה בנקאית. אנו כעת עמלים פרוצדורלית, בהתאם לחוק בישראל, לטובת הענקת האפשרות לתלמידינו לשלם לנו באמצעות כספי הפיקדון ומשערים שאפשרות זו תינתן לתלמידינו בקרוב.

הסכם התקשרות ללימוד קורסי הפסיכומטרי באבירם פלדמן
כל נרשם לקורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית באבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי יתבקש לחתום על הסכם התקשרות המסדיר את אופייה של ההתקשרות עמנו. ניתן לקבל עותק של הסכם זה בסניפי אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי בכל עת. לכריתת ההסכם הנ"ל מטרות ברורות ופשוטות למדי, אלו באות להסדיר את עיקרי מרכיבי ההתקשרות בין שני הצדדים בכלל ולהטמיע רצינות באופייה של ההתקשרות בפרט. 
לקריאת ו/או להדפסת הסכם ההתקשרות לחץ כאן

מורי קורסי הפסיכומטרי באבירם פלדמן
מורי הפסיכומטרי באבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי בעלי ניסיון רב מאד בהוראה וניגשו למלאכתם זו לאחר שנים רבות בהן לימדו קודם לכן. אנו מקפידים על בחירת מורים מנוסים אשר "חרטו על דגלם" כי הוראה הוא המקצוע לו בחרו להקדיש את עצמם

קורס פסיכומטרי נוסף באבירם פלדמן 
להלן ציטוט מדויק של סעיף 17 מתוך הסכם ההתקשרות בו עסקנו מעלה: "קורס חוזר ו/או קורס נוסף – להלן: נכח תלמיד ב 90% ויותר משעות הלימוד בקורס וביצע את מטלות הקורס ונבחן במבחנים שהיו בקורס ו/או בכלל המבדקים בקורס יהיה זכאי לקורס נוסף ו/או קורס חוזר ב 2,990 ש"ח בלבד. התלמיד רשאי לממש את הזכות הזו עד 5 שנים מהיום בו קיבל את הזכות הזו. ביטול ההרשמה לקורס החוזר ו/או הנוסף יחולו ככל תנאי הסכם זה".       

סגירת תפריט