יצירת קשר

*
 
*
 
 
*
 
 

*הקלד את הקוד הבא

  

  Captcha הקשב והקלד את הקוד שתשמע

 
 

 

בגרות באנגלית

 

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מודע לכך שבחינת הבגרות באנגלית הינה מהחשובות שבבחינות הבגרות, בעיני רבים, מסיבות ברורות ומובנות לכל. בחינת הבגרות באנגלית נמנית על בחינות החובה בהרכב תעודת הבגרות.
חשיבותה הגבוהה של בחינת הבגרות באנגלית נעוצה בכך שמוסדות הלימוד להשכלה גבוהה מתנים בדרך כלל את הקבלה לחוגי הלימוד השונים בציון באנגלית ברמה של ארבע או חמש יחידות לימוד.

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע קורסי הכנה לבחינות הבגרות באנגלית ברמה של שלוש, ארבע או חמש יחידות לימוד במסלול אישי הנקרא "אחד על אחד" או במסלול קבוצתי, בו לומדים שלושה עשר תלמידים בקבוצה לכל היותר.

אנו תמיד אומרים ש-"המספרים שלנו מדברים בעד עצמם", תלמידנו הרבים מאז שנת 2001 אשר שיפרו או השלימו, בהצלחה, את בחינת הבגרות השונות באנגלית, בעזרתם של המורים המעולים שלנו ובאמצעות מסלולי הלמידה המגוונים שלנו יכולים להעיד על כך.

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן   מזמין כל אחד וכל אחת מכם באופן אישי לשפר או להשלים את הציון בבחינת הבגרות באנגלית, בעזרתנו, אנו ממליצים להגיע אלינו בתיאום מראש לפגישת ייעוץ והכוונה אישית בנושא זה. קבלת החלטה נכונה, כבר בהתחלה, הינה ה"מפתח" להצלחה.

שאלות רבות ומקצועיות צריכות להישאל בטרם תלמיד או תלמידה ניגשים לתחילת תהליך הלמידה לבגרות באנגלית, התשובות להן מהוות בסיס איתן להצלתכם, לפיכך היוועצות מקצועית עמנו, כבר בהתחלה, תשפר משמעותית את הסיכוי להצליח בבחינות הבגרות באנגלית, ברמת שלוש או ארבע או חמש יחידות לימוד.

 

» מועדי בחינות הבגרות באנגלית
 

» קורסי ההכנה לבחינות הבגרות באנגלית בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן 
    

» תכניות ההיבחנות לבחינות הבגרות באנגלית
 

» נושאי הלימוד לבחינות הבגרות באנגלית
 

» מבנה בחינות הבגרות באנגלית 
 

» מיון נושאי הלימוד לשאלונים 
 

» המורים לאנגלית בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן 
   

» שאלוני בחינות הבגרות משנים קודמות

 

» חומרי עזר המותרים לשימוש בבחינות הבגרות באנגלית 
 

» בדיקת ציון בחינות הבגרות באנגלית  

» הטיפים של בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן לבחינות הבגרות באנגלית  
 

» פורום אנגלית בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן
 

» תלמידים ממליצים על בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן