שיעורים פרטיים

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע שיעורים פרטיים לכל מקצועות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית הניתנים על ידי מורינו הנבחרים. שיעור פרטי הינו שיטת הוראה המבטיחה לתלמיד את מלא תשומת הלב לצרכיו האישיים והמדויקים. 
 

כיום, במוסדות הלימוד השונים כיתות הלימוד עמוסות והמורים לא יכולים להגיע לכל תלמיד, לפיכך טבעי שרמת הריכוז של התלמיד יורדת ומכאן גם הישגיו הלימודיים. 

השיעורים הפרטיים הניתנים על ידי מורינו המקצועיים והמצוינים מתגברים על הבעיות הללו, אנו מקנים לתלמידנו את הכלים הנדרשים להצלחה, את כישורי הלמידה הנכונים בהתאם לאופי התלמיד וצרכיו האישיים ביותר ואת המיומנויות הדרושות להשגת היעדים. 

 
בעינינו חשובה היא הדרך בה אנו צועדים לא פחות מאשר התוצאה הסופית, לכן אנו עושים כל זאת תחת מחויבות אישית ומקצועית מצד המורה להצלחת תלמידו,תוך שמירה על רמת שירות גבוהה מאד לתלמידנו, ובפרט תוך יצירת אוירה לימודית מקצועית, נעימה ורגועה.
 

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מתמחה ומצטיין מאז שנת 2001 במתן שיעורים פרטיים לתלמידים ולסטודנטים, בכל הרמות, בכל הגילאים ולכל מטרה. פיתחנו בשנים האחרונות, עודנו מפתחים ונמשיך לפתח כלי עבודה משוכללים ומתקדמים עבור תלמידנו על כל צרכיהם השונים.

 

אנו רואים ומאמינים מתוך הניסיון הרב שצברנו, כי הכימיה בין המורה לתלמידו הינה ראשונה במעלה.
 
החיבור האישי בין התלמיד למורה מוכרח להיות ראוי ונכון, הוא אשר יוביל לחיבור המקצועי ובכך לסלילת הדרך להצלחה המשותפת. אנו דוגלים בכך כי "אין דבר העומד בפני הרצון", אנו מאמינים שכל אחד וכל אחת יכולים להצליח, אם תינתן להם ההזדמנות הנכונה ובתנאים הנדרשים.

 

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מציע שיעורים פרטיים לתלמיד יחיד או שיעורים פרטיים לקבוצת לימוד קטנה המונה עד 4 תלמידים.
   
השיעור הפרטי יכול להתבצע בבית התלמיד או במרכזי הלמידה שלנו. הניסיון העשיר שצברנו לימד ומלמד אותנו כי ניתן למצוא יתרונות רבים בלמידה במרכזי הלמידה שלנו, האווירה הלימודית משפיעה לחיוב, הדינאמיקה הקבוצתית מגבירה את המוטיבציה של התלמיד וסביבת הלמידה יוצרת מחויבות להצלחה בקרב התלמיד והמורה.
 
עם זאת, במקרים רבים הלימוד בבית התלמיד, בסביבתו ובנחלתו הפרטית, הוא המוביל ליתרונות אשר ציינו. לפיכך, אנו שומרים ומקפידים על שירות מגוון לתלמידנו, אנו מספקים את שתי החלופות הללו.

 

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן יודע כי תשומת הלב אשר מקבל התלמיד בשיעור פרטי היא המאפשרת לו את שיפור הידע והיא המקנה לו את המיומנות המקצועית לה הוא זקוק כדי להצליח.

 
כיום, למידה פרטנית מעניקה לתלמיד ביטחון עצמי ומעמד מיוחד בעת למידתו ולאחריה, תלמידנו הלומדים במתכונת זו מצטיינים בכיתותיהם ומובילים בתחומם.

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן מזמין כל אחד וכל אחת מכם ללמוד עמנו, לפגוש את מורינו המצטיינים והמשובחים , להצטרף לתלמידנו הרבים אשר יחד איתנו סוללים בכל פעם מחדש נתיב נוסף להצלחה, נתיב נוסף להשגת היעדים. לפרטים נוספים ו/או לפגישת ייעוץ והכוונה ניתן ליצור עימנו קשר, נשמח ונתגאה כאחד לעמוד לרשותכם.