אבירם פלדמן מורה למתמטיקה, מחבר ספרי לימוד במתמטיקה, ספרי לימוד לבחינה הפסיכומטרית וייסד את ביה”ס לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן. לימודיו האקדמיים של אבירם פלדמן הוקדשו למתמטיקה ולניהול. הביקוש הרב ללמוד מתמטיקה אצל אבירם פלדמן גדל בהתמדה מאז שנת 2001 בה התחיל אבירם ללמד. בשנת 2010 ספרו הראשון של אבירם פלדמן, “הנדסת המישור”, הוצא לאור, ומאז הוצאו לאור ספרי לימוד נוספים.

אבירם פלדמן לימד מתמטיקה בין השנים 2011-2001 ,בעיקר, בראשון לציון ובקריית גת תחת “אופק מתמטיקה” שבבעלותו, לימים “אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי בע”מ”. בשנת 2012 ייסד אבירם פלדמן את “אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי בע”מ” בחזון לסייע לתלמידיו להגיע לידי השכלה אקדמית. לשם כך בוחר אבירם פלדמן בקפידה רבה את מורי בית הספר ומקפיד על בחירת המובחרים ביותר. אבירם פלדמן אינו מתפשר על טיב מוריו, מורי מקצועות הבגרות ומורי הפסיכומטרי בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן, מפני שהם “המפתח” להצלחת התלמידים. 

שיטות הלימוד בהן מורי ביה”ס לבגרות ולפסיכומטרי של אבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי מלמדים את תלמידיהם ממשיכות להוביל את בית הספר לצמוח ולהתקדם מעלה. בנוסף לקורסי ההכנה לבחינות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית המוצעים באבירם פלדמן בגרות ופסיכומטרי ניתן ללמוד עמנו במתכונת של שיעור פרטי וכן במתכונת של קבוצת לימוד קטנה. זאת ועוד, ניתן לרכוש מביה”ס את חומרי הלמידה המצוינים שנכתבו, ועודם נכתבים,  על ידי צוות מורינו .